Minust

Armastus, rõõm, seiklusjanu, optimism, teotahe ja palju muud positiivset. Need on emotsioonid, mis on mind kandnud läbi elu. Olen kõike seda püüdnud edasi anda ka oma loomingus. Minu jaoks on oluline, et minu disain oleks kantud emotsioonidest ja väljendaks just neid tundeid mis sel hetkel on olulised. 

Minu nimi on Margit Salk. Olen kogu oma teadliku elu tegelenud rõivaste disainimisega. Lapsepõlvest alates on mulle meeldinud ennast ja teisi sobivalt riietada. Minu poest võite leida mulle endale kõige armsamaks saanud tooteid läbi aegade. Enamik neist veebipoes müüdavatest toodetest ei ole riidepuu peal kliente ootamas vaid valmivad peale ostu sooritamist just konkreetset klienti silmas pidades. Kõigi oma riiete valmimist kontrollin mina isiklikult ning­ rõivad olen otsast lõpuni ise õmmelnud. Seetõttu on mul lihtne lubada Teile ainult kõige kvaliteetsemaid tooteid.

Oma rõivaid disainides pööran ma tähelepanu erinevatele värvitoonidele, kontrastide rõhutamisele, mustritele ning disaini ainulaadsusele. Minu kliendid armastavad kvaliteetseid rõivaid, mida on mugav kanda ning istuvad hästi selga. Valdavalt on minu mudelivalikus naistele mõeldud kleidid ja muud pealisriided. Aegajalt võib üksikuid tooteid siiski leida ka meestele. Seega tasub tulla tagasi!

Pakun oma klientidele võimalust tellida rõivaid ka erilisteks sündmusteks. Olgu tegemist pulmade, juubelite või muude oluliste tähtpäevadega – me leiame sobiva lahenduse. Minu soov on tuua läbi riietuse välja igas inimeses just temale omased iseloomujooned. Koostöös disainitud riided on ainulaadsed ja algupärased. 

Soovin teile põnevat uudistamist!

Kohtumiseni!